+38 (044) 458-32-93
+380 (5546) 7-62-37
+38 (098) 113 77 07
+38 (095) 113 77 07
+38 (073) 113 77 07

"

19-20 червня 2019р. ПрАТ «Бериславський машинобудівний завод» взяв участь у одній з найбільших міжнародних виставок залізничної індустрії Africa Rail 2019, яка проходила у м. Йоханнесбург (Південно-Африканська Республіка).

Національний стенд компаній-експортерів, який організував Офіс з просування експорту при Міністерстві Економічного розвитку і торгівлі України, вперше в історії нашої держави був профінансований за державний кошт. Тож, українські компанії, зокрема ПрАТ «Бериславський машинобудівний завод» отримали чудову можливість знайти міжнародних партнерів і представити свою продукцію та Україну в цілому на одному з найперспективніших ринків, адже Африка є регіоном, що стрімко розвивається та розбудовує місцеву інфраструктуру.

Зацікавленість продукцією нашого заводу була надзвичайно високою: біля нашого стенду постійно було людно і вже у перший день виставки у наших представників почали закінчуватись візитівки та каталоги. За 2 дні роботи виставки було отримано багато нових корисних контактів, зацікавлених у налагоджені співробітництва, зокрема локалізації спільного виробництва та відкритті представництва у Південно-Африканській Республіці.

У цілому виставка здивувала своїм розмахом, географією учасників та приємними відвідувачами. Також хотілося б відзначити, що серед понад 200 експонентів лише Україна організувала національний колективний бізнес стенд, який якісно вирізнявся на загальному фоні та привертав до себе увагу.

Хочемо висловити подяку представникам Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України в особі Офісу з просування експорту за надане сприяння у підготовці до виставки, зокрема оперативному отриманні учасниками віз, а також інформаційну та моральну підтримку під час візиту нашої делегації до Південно-Африканської Республіки.

Вважаємо дуже корисною і необхідною подальшу роботу наших експортерів та міністерства у цьому напрямку й на такому ж рівні.

Ми будемо й надалі брати участь у подібних масштабних заходах та представляти нашу державу на міжнародній арені.